Berber Kopacaksınız xD

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

: Berber Kopacaksınız xD

Mesaj tarafından Play Bir C.tesi Ocak 29, 2011 3:19 am

Berbere gelen rahip saçlarını kestirir. Berbere teşekkür eder ve borcunu sorar..... Berber:
- "Siz kutsal bir insansınız. Sizden nasıl para alırım. Sizi tıraş etmek benim için şereftir."
Rahip tekrar teşekkür eder ve gider. Berber ertesi sabah dükkanı açmaya geldiğinde kapısında 5 altın lira bulur.

Bir kaç gün sonra bir budist rahip gelir dükkana. Saçlarını kestirir, borcunu sorar. Berber:
- "Siz ruhani bir lidersiniz. Sizden nasıl para alırım. Sizi tıraş etmek benim için şereftir."
Budist rahip teşekkür eder gider. Berber ertesi sabah dükkanı açmaya geldiğinde kapısında 5 yakut bulur.

Ertesi hafta bir imam girer dükkandan içeri. Saçını kestirir ve elini cüzdanına atar. Berber:
- "Sakın ha" der.. "Siz bir inanç adamısınız.. Sizden nasıl para alırım? Dükkanıma ve bana şeref verdiniz.. Güle güle gidin.."
İmam gider.
Berber ertesi sabah dükkanı açmaya gelir, bakar ki; kapıda 5 imam vardır.

Beyaz adam geldiğinde bizim topraklarımız, onların ise İncil'i vardı. Bize gözlerimizi kapayıp dua etmeyi öğrettiler. Gözlerimizi açtığımızda bizim elimizde İncil, onların ellerinde topraklarımız vardı.

Angry Birds
Play
Kurucu-Admin
Kurucu-Admin

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 509
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/09/10

Kullanıcı profilini gör http://pc-dunyasi.zforum.biz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön